Rekreacja

Atrakcje w Nosselii

Raptem 3 km od Nasielska, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 571 w kierunku Pułtuska, mieści się Nosselia – piękny kompleks hotelowo-rekreacyjny.

Nosselia to 18 hektarów świetnie zagospodarowanego terenu z mnóstwem atrakcji dla Gości w każdym wieku.


Rekreacja

Główne atrakcje Nosseli

 • Deska Elektryczna

  Rozpędzająca się do blisko 40km/h elektryczna deska terenowa to świetna zabawa i potężna porcja ruchu. Deskę rozpędza się i hamuje używając specjalnego pilota, a kierunek zmienia balansując ciałem. Pierwsze kroki uczestnicy stawiają na płaskim terenie, dla bardziej zaawansowanych pracownicy Nosselii szykują tory przeszkód na naszym off-roadowym torze.
  Nawiguj › Szczegóły ›
 • Tyrolka

  Sto trzydzieści metrów zjazdu stalową liną, z prędkością dochodzącą do 12m/s to niezapomniana porcja bezpiecznej adrenaliny. Tyrolka startuje z historycznego Wiatraka, przebiegając w centralnej części terenu Nosselii, z fantastycznym widokiem na jezioro i otaczającą zieleń.
  Nawiguj › Szczegóły ›
 • Disc Golf

  Disc Golf jest nową i ekscytującą dyscypliną, będącą połączeniem golfa i frisbee. Na terenie hotelu Nosselia znajduje się pierwszy na Mazowszu, a trzecie w Polsce tor do gry. Na pięciu dołkach o zróżnicowanym poziomie trudności możecie stawiać pierwsze kroki w tym sporcie, jak również doskonalić umiejętności pod okiem instruktorów.
  Nawiguj › Szczegóły ›
 • Paintball

  Najnowszy sprzęt i niesamowity teren do gry sprawiają, że zmagania paintballowe terenie Nosselii są wyjątkowo barwne i ekscytujące. Pod okiem instruktorów Goście rozegrać kilkanaście scenariuszy i poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy.
  Nawiguj › Szczegóły ›

Rekreacja

Pozostałe atrakcje

Ponadto na rozległym terenie Nosselii można zagrać w bule, skorzystać ze strzelnicy (do dyspozycji Gości strzelby śrutowe, łuki, dmuchawki), pojeździć rowerem, sprawdzić swoją równowagę na moście linowym a także spróbować swoich sił w łowieniu ryb – na terenie Nosselii znajduje się staw zamieszkały przez karpie, amury, sumy (niektóre osobniki ważą ponad 20 kg). Zaś na najmłodszych czekają przejażdżki kucykami, mini zoo oraz plac zabaw.


Szczegółowe informacje nt. atrakcji udzielają pracownicy Nosselii, tel. 23 693 00 90, www.nosselia.pl, Krzyczki Szumne 44, gm. Nasielsk.